Lëshohet për QIRA Banesa tek 4 Llullat përball “Elena Gjika”

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: N.SH"ACCESS"- Alia 03 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Përshkrimi
Lëshohet për QIRA Banesa tek 4 Llullat perball “Elena Gjika”,banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe është në katin e 3-të. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim.

Ka këtë rënditje:

Salloni bashkë me kuzhinë;

2 Dhoma të gjumit;

Banjo;

Teras;Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622 -882 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com
N.SH"ACCESS"- Alia
+38349622882
Leaflet
Në fillim