Leshohet Shtepia me qera ne Çagllavicë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Patundshmeri MANI 11 Maj 10:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet Shtepia (330m2) me qera ne Çagllavicë
Lagjia Jonë - Çagllavicë - Llapnasellë

Shtepia posedon 330m2 hapsir te shfrytezueshme, poashtu ka nje oborr prej 3 ari dhe me disa terasa ku njera nga to eshte rreth 30m2,
Shtepia poashtu posedon garazhen dhe podrumin te cilet kan qasje edhe ne shtepi dhe anasjelltas.

Shtepia eshte mjaft komode e mobiluar dhe ka kete renditje:

- Garzhd
- Podrum

Kati i pare
- Dhome dite
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Teras

Kati dyte
- 3 dhoma gjumi
(njera dhome me banjo personale)
- 2 banjo
- 2 Terasa

Nxemse qendrore me rryme
Alarmin nga Delta Security

Cmimi 899€
No.A104

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"
Patundshmeri MANI
043866877
Leaflet
Patundshmeri MANI
Fellne SPARCO origjinale ne shitje 0 EUR
Shitet parcela 4.04 ari ne lagjen Qendresa 0 EUR
Banesa (88m2) me qira ne Breg te Diellit 300 EUR
Banes (70m2) me qira ne QENDER-AKTASH 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione