Leshohet Urgjentisht Banesa me Qera ne Ulpian C15

160 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dini 27 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
LËSHOHET URGJENTISHT BANESA ME QERA
NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË OBJEKTI C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA I PLOTËSON TË GJITHA KUSHTET PËR BANIM BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione