Leshohet zyre me qira ne Ulpiane te Lesna

340 EUR /muaj

Jepet me qera nga: UNIQUE Sot 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kodi:051

Zyrja gjendet në Ulpianë mbi mobishop “Fita”. Zyrja ndodhet në katin e 3-të, ka 3 hapsira punedhe 2 ballkona me pamje. Zyrja ka një lokacion shumë të përshtatshëm dhe është e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme.

Agjensioni Unique Prishtine :
tel 045677134
Vieer +38345677134
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione