Leshoi Banesen me Qera Kurriz

Jepet me qera nga: Xhavit 11 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoi Banesen me qera ne prishtine ne kurriz , Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire per banim , Gjindet ne katin e 5-t , Banesa ka , Ballkon , Sallon , Banjo, dhe dhom gjumi , Banesa eshte e gatshme per banim dhe leshohet vetum per familjar , te interesuarit rreth qiras mund te kontaktoin ne numrin 044 193 256 /
Leaflet
Në fillim