Leshoj banes me qera per studente dhe te punesuara

Jepet me qera nga: Adonis 30 Sht 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne prishtine, me sakt te rrethi me flamur perball hotel bacit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim