Lëshoj banes me qera te Fontana

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Besim 26 Korr 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
45 m2
Për vendbanimin
Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna
Prishtinë
Lëshoj banesen me qera tek Fontana në Ulpianë.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatëshme për banim nga muaji gusht, e pefshtatshme per studentë.
Banesa gjindet ne katin e 8-të, lifti funksional, posedon dy dhoma gjumi dhe kuzhinen në korridor, terras dhe te gjitha kushtet për banim.
Leaflet
Në fillim