Leshoj banes me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arbeni 26 Maj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka: Sallon me kuzhin, 1 dhom gjumi, banjo
,shpajz dhe dy ballkona gjendet ne katin e 5
Përball shkolles fillore Iliria"
Leaflet
Në fillim