Lëshoj banes me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arben 27 Maj 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka :Sallon me kuzhin,1 dhom gjumi, banjo
Shpajz dhe 2 ballkona, gjendet ne katin e 5 Përball shkolles fillore "Iliria"
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione