Leshoj banes me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arben 27 Korr 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Sipërfaqe
65 m2
Komuna
Prishtinë
Banesa ka sallon me kuzhin
1 dhom gjumi banjo shpajz dhe dy ballkona
Gjendet perball shkolles fillore Iliria" kati i 5
Leaflet
Në fillim