Leshoj banes me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arben 29 Korr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Sipërfaqe
65 m2
Komuna
Prishtinë
Banesa ka sallon me kuzhin
1 dhom gjumi banjo shpajz dhe dy ballkona
Gjendet afer shkolles fillore Iliria" kati i 5
Leaflet
Në fillim