Leshoj banes me qira ne Emshir e Mobiluar

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bastri 25 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banes me qira ne Emshir (Kalabria) e Mobiluar . Banesa ka 2 dhoma gjumi, 1 Sallon, 2 Ballkona, 2 Koridora, Kuzhin dhe Banjo.
Leaflet
Në fillim