Leshoj banes me qira ne lagjen emshir (kalabria)

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Driton 12 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
banesa ka 2dhoma te fjetjses sallon banjo,kuzhin,koridor dhe 2 ballkona
Banesa eshe e mobilur
Leaflet
Në fillim