Lëshoj banesë me qera

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Azem 27 Korr 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lëshohet banesa me qera ne rrugën mati 1 në Prishtinë
Banesa është e mobiluar dhe posedon
Dhomë dite
Dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo
Lift
Ballkon
Hapësirë për parking

Çmimi: 300Euro

Nr.kontaktues: 044/361106

Leaflet
Në fillim