Leshoj banese me qira ne Prishtinë

Jepet me qera nga: Lumi 08 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen e muhaxhereve afer hotel "Afa".Banesa ka dhome dite bashke me kuzhine, 3 dhoma fjetje, banjo,koridor dhe 2 ballkona.
Leaflet
Në fillim