Leshoj Banesen me qera tek RRUGA B

0 EUR

Jepet me qera nga: Lendi 11 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesen me qera tek RRUGA B MUHARREM FEJZA

Banesa eshte e mobiluar ka 2 dhoma me kuzhine dhe nje banjo posedon ashenosor

per me shume kontaktoni 044264674
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione