Lëshoj banesën me qera

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: nas 27 Korr 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshoj banesën super luksoze me qera tek lokalet e Llesnes.
Banesa gjendet ne katin e 4 te banimit, ka 92m2 dhe nje rënditje si ne vijim:
2 dhoma gjumi
sallon (ndaras me kuzhine)
kuzhine dhe trapezari
banjo
tualet i veqant
shpajz
garderob
ballkon te madhe

Sic edhe mund ta shihni nga fotot banesa eshte super e mobiluar, me pamje nga kampusi universitar,, lëshohet me qera per afat te gjate dhe vetem per nderkombetar!! Çmimi i qeras 400Euro/muaj

Për informata me te hollsijshme na kontaktoni:
+38345613007(Viber)
+38349670007(viber)
Leaflet
Në fillim