Leshoj banesen me qira ne Breg te Diellit

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Erjon 12 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Leshoj me qira banesen 70 metra katror.
Perveç faktures se rrymes , fakturat e ujit, mbeturinave dhe pastrimit te hymjes nuk paguhen nga qiramarresi.
Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, , 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 shpajz, 1 paradhome,1 banjo, 1 tarase,
Eshte e mboliluar mobilje gjermane , ka lift dhe ka klime.
Shume afer e ka stacionin e autobusave dhe shkollen fillore” Iliria”.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione