Leshoj banesen me qira ne Dardani ne Prishtine

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Gani 18 Sht 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qira ne Dardani per femra ose familar. Banesa i ka 64 m2, 1 sallon, 1 dhome fjetje, 1 paradhome te madhe, kuzhinen e veqant, banjo, shup dhe nje ballkon me pamje ka posta kryesore.

Banesa eshte ne katin e 9, lifti punon. Banesa gjendet perball gjelltores Nazi ne Dardani, afer Bosna burektore.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione