Leshoj banesen me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Mirsadi0108^ 26 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qira ne lagjen e spitalit te princesha banesa esht ne katin e 3 dhe ka ket renditje
2dhom gjumi
Sallonin
Kuzhinen
Banjo ballkon
Mirsadi0108^
044314096
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione