Leshoj lokal me qera ne Ulpiane

0 EUR

Jepet me qera nga: H.H 12 Sht 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshoj lokal me qera per biznez ose zyre ne Ulpiane. Gjendet ne katin e pare dhe i ka 50m2. Lokacioni prane AAK dhe infinitit ne Ulpiane.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione