LESHOJE BANES ME QERA

Jepet me qera nga: Rexhep 08 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka siperfaqe prej 65m2 ( nje sallom me kuzhine, nje dhome gjumi, koridor, banjo dhe ballkon ). Banesa eshte pran USBE-se dhe Viva Fresh Store banesa eshte ne katin e trete nr 9 eshte e gatshme per banim per me shume informacione kontaktoni ne nr 044223380 dhe 044156132
Leaflet
Në fillim