Leshoje banese me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Gezim Vitija 23 Gush 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa ka kete renditje:
- Dhome dite( Sallon)
- Kuzhine
- Dhome Gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ndertim i ri
Gezim Vitija
045109038
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione