LESHOJM BANESEN ME QIRA

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: AUREOLA 19 Qer 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
LESHOJM ME QIRA BANESEN NE PRISHTIN QE GJENDET AFER SHESHIT EDIT DURHAM DHE SHESHIT ZAHIR PAJAZITIT GJEGJESISHT AFER LIBRARIS BUZUKU.
BANESA ESHTE NE KATIN E PARE, KA 55 m2. KA DY DHOMA , KUZHINEN, TERACEN DHE NJE BANJO
ESHTE E PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCE ETJ.
QMIMI 400 EURO PER MUAJ
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione