Leshojme banes me qera Mbrapa Teatrit,

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 10 Pri 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjencioni Ylli
Shitet dhe lëshohet me qera shtëpia në  Arbëri 550 000 EUR
Banese prej  130m2 ne Bregu i diellit 350 000 EUR
Lëshojmë banesë me qera në Bregu i Diellit 300 EUR
Trualli në Rrugen magj të Fushe Kosove 2 000 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Leshojme banes me qera Mbrapa Teatrit,
Banesa ka dy dhoma gjumi Sallon Kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar.
Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Agjencioni Ylli
  Online
044670608
Leaflet
Agjencioni Ylli
Shitet banesa te Slovenia Sport me 56m2 59 000 EUR
5.30Ari truall ne lagjen Aktash 670 000 EUR
Shitet banesa 45m2 ne Ulpian 63 000 EUR
Banese me qira 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione