LOKAL 43 M² NË LAGJEN VETERNIK

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Pronari.com - WG 07 Maj 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 2+1 NË RRUGËN B 0 EUR
BANESË 1+1 NË QENDËR 250 EUR
BANESË 1+1 NË LAGJEN KALABRIA (EMSHIR) 250 EUR
BANESË 2+1 ME QIRA NË EMSHIR 270 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ID: 12568
Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokal
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Veternik
Sipërfaqe: 43 m²
Banjo: 1
📲: 046336699

PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Lokal 43 m² në lagjen Veternik, te BGC, prapa Model Slovenia. Lokali është ndërtim i ri, ka nxemje nën dysheme dhe është e përshtatshme për çdo lloj veprimtarie.

Kërko pronën me ID:12568 ✅ në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.

℡📲: 046336699
📩 info@pronari.com
🌐 www.pronari.com

pronari.com është produkt/shërbim nga WondGroup
Pronari.com - WG
pronari.com është një portal revolucionar i pasurive të patundshme, inovativ, me një faqe interneti easy-to-use, që e bënë kërkimin më të lehtë, më të shpejtë dhe me të këndshme për të gjetur prona në shitje, prona për blerje dhe prona me qira. pronari.com është duke rianalizuar se si njerëzit blejnë, marrin me qira dhe shesin shtëpi, banesa, hapësira afariste, truall dhe villa duke fuqizuar të dhënat dhe shërbimet për të hyrë në një vend që ne duam. pronari.com takon blerësit dhe shitësit thjesht dhe shpejtë përmes faqes së interneti easy-to-use. pronari.com si përfaqësues ndihmon blerësit dhe shitësit në çdo pikë kontakti në një transaksion të pasurive të patundshme, nga gjetja e një shtëpie deri në mbylljen e marrëveshjes. me pronari.com ju jeni #1 hap larg shtëpisë suaj të re. pronari.com është produkt/shërbim nga WOND Group L.L.C
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
046336699
https://pronari.com/
Pronari.com - WG
  Online
046336699
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË (ZYRË) 80M² NË LAGJEN PEJTON 300 EUR
BANESË 2+1 NË LAGJEN BREGU I DIELLIT 300 EUR
BANESË 2+1 AFËR SHKOLLËS ‘GJERGJ FISHTA 0 EUR
BANESË E TIPIT GARSONJERE NË LAGJEN ULPIANA 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione