Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 01:45

Lokal me qera në lagjen "Dardania".

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 01:45
Shikime: 639
Lëshohet ordinanca me #QERA, në lagjen "Dardania".

120m²│1 hapësirë e madhe + 2 dhoma|Banjo|Kati I-rë|

Ordinanca ndodhet në lagjen "Dardania", mbi kurriz.

Përfshin 120m² dhe përbëhet me 1 hapësirë të madhe me pamje të hapur, 2 dhoma të mëdha, banjo dhe koridor.

Ordinanca ndodhet në një pjesë shumë të përshtatshme, mbi kurriz. Mund të shfrytëzohet për
shumë veprimtari të ndryshme.

Posedon kushte shumë luksoze, dhe vend shumë të përshtatshëm dhe komod.

Cmimi: 1300€ MUAJI

Për më shumë informata:
+38348566111
Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta!
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione