Lokali me Qira ne Dragodan me 249metra2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Trading Property 14 Pri 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
-TradingProperty ofron për #Qira lokal me sipërfaqe prej 249m2 në Dragodan mbrapa Melodia Px.
Lokali posedon hapsirë të mjaftueshme.
- Ka qasje të mire në rrugën kryesore dhe të lagjes, ka hapësire parkingu, dhe ështe shumë i përshtatshëm për aktivitete biznesore.
ID-1058AB
Çmimi 2500EUR /muaj.
📞Për më shumë detaje kontaktoni⬇️
📞045/888-789 (+Viber, Whatsapp)
📞044/666-464
Agjensioni Trading Property
Kompania jonë Agjensioni Trading Property ofron këtë shërbime: bën ndërmjetësimin në shitblerje, qeramarrje dhe qiradhënie të banesave, ju ofron mundësitë më të mira për investime të sigurta.Ofrojmë të dhënat e sakta për banes.Korrektësi dhe sinqeritetë cdoherë për klientët tanë! Tek ne mund të paraqisni kërkesat dhe ofertat tuaja. Mënyra më e mirë për të shitur banesën ose shtëpinë tuaj,ne jemi ata të cilët ju ofrojmë shërbim cilësor,të garantuar dhe të sigurtë me një staf mjaftë profesional. Cdoherë të hapur për bashkëpunim. Jemi një ekip mjaftë i përkushtuar në mënyrë që të ofrojmë shërbimin sa më cilësor të mundshëm. Nëse jeni duke kërkuar banesa, shtëpi,toka në shitje dhe me qera për të jetuar apo vetëm si investim,përmes këshillave të agjensionit tonë,ku së bashku me listën e kërkesave tuaja mund të ju ndihmojmë që me menquri të investoni parat tuaja, dhe që ky investim mund te jetë profitabil në të ardhmën tuaj. Nëse keni interes për të lëshuar banesen apo për të shitur banesen e juaj. Cfarë ju duhet ? Atëherë ju duhet vetëm të na kontaktoni ne në numrin kontaktues, e-mail adresën , rrjetet e tona sociale , tashmë edhe në Merrjep apo edhe të na vizitoni tek lokacioni ynë përkatës. Cfarë është e rëndësishme? Të jeni të organizuar është poashtu e rëndësishme. Kurseni kohën duke kërkuar më të miren për familjen tuaj. Është mirë të jeni ambicioz, të dëshironi,të ëndërroni,dhe të vini qëllimet e tuaja në një shkallë më të lartë,por në këtë drejtim duhet të jeni real,të shikoni të ardhmën në këtë mënyrë të kurseni së pari kohën tuaj. Suksesi juaj është udhëheqësi ynë kryesor. Cdoherë në zhvillm dhe rrijte me agjensionin Trading Property.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Objekti Dafina Mat 1 ,OB II/II Tregoje në hartë
45888789
https://www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate/about
Agjensioni Trading Property
45888789
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione