lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frasheri

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 11 Tet 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa ka 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
ismet krasniqi
045408568
Leaflet
Në fillim