Ofrohet Banesa 55m2 me qira ne Dardani ! DELTA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Depo me qira 660m2 Prishtine - Lipjan !DELTA 1 700 EUR
Garsoniere 30m2 me qira te Muhaxheret!DELTA 160 EUR
Lokal me qira 100m2 ne KALABRI !DELTA 900 EUR
Banes ne shitje me Flete poseduse 94m2 ne Dragodan !DELTA 120 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
- Ofrohet Banesa 55m2 me qira ne Dardani ne katin e 3- te

- Banesa ndodhet perballe parkut te Dardanise, afer Ordinances Galaxy

- Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore te termokosit

- Banesa ka keto karakteristika :

* Sallon me kuzhine

* 1 Dhome gjumi

* Koridor

* Ballkon

* Banjo

* Verejtje : Banesa nuk leshohet per Studente - a

* Banesa leshohet vetem per Familjar

– Çmimi : 250 Euro + 250 Euro Depoziti Obligativ

- KODI : 41052

- Kontakti :

- 049 157 113

- 044 556 777

- 049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes 96m2 me qira ne Mati 1!DELTA 0 EUR
Shitet lokali 90m2 i rinovuar ne Ulpiane!DELTA 250 000 EUR
Depo me qira km 1 Prishtne-Fushe Kosove 1450m2!DEL 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Bregun e Diellit 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione