Ofrohet banesa komode me qera ne Mati 1 !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa me siperfaqe 76m2 me qera ne Lagjen Mati 1 Rruga e Prekazit

Banesa gjindet ne katin e 6 te banimit me lift funksional, eshte ndertim i ri i kryer, e pabanuar. Banesa eshte e mobiluar me te gjitha mobilet e reja .Banesa eshte ne gjendje perfekte me hapsire tejet te mjaftueshme dhe te gjitha kushtet me te mira per banim. Banesa ka kete renditje:

kuzhina me qendrim ditore,
2 dhoma gjumi,
banjo,
shpajz dhe
ballkon.

Cmimi i qerase eshte 370 euro ne muaj. Leshohet per familjar me afat te gjate.

Kodi: 30090
Numri kontaktues: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim