Ofrohet banesa luksoze me qira te Parku !DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 14:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Toka ne shitje ne Gërmi 📍 (15 ari) !DELTA 0 EUR
Banes 60m2 me qira afer qenders-Tokbahqe!DELTA 250 EUR
Shitet banesa tek Gjergj Fishta !DELTA 70 000 EUR
 Ofrohet per Shitje Banesa 135m2 ne Breg Diellit ! DELTA 180 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet banesa me qira afer qendres perkatsisht prane Parkut te Qytetit

Banesa ndodhet ne katin IV (me ashensor funksional), banesa posedon Sallon me kuzhine me moderne, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa ka te gjitha paisjet e nevojshme per nje jete komode ngase eshte e mobiluar me stil luksoz. E pershtatshme per nderkombtare ose vendor (familjar) me afat te gjate qendrimi minimum 1 vjet. Cmimi me marveshje.

Kodi: 30869
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira 55m2 te santea!DELTA 0 EUR
Banes komode me qira te Eulexi !DELTA 350 EUR
Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne Mati 1!DELTA 850 EUR
Ofrohet Banesa Me Qira 65M2 Ne Rrugen C!DELTA 230 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione