Ofrohet banesa me qera ne Aktash te ExtremPizza !D

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa me siperfaqe 65m2 me qera ne Aktash (perball Fakultetit te Arteve)

Banesa gjindet ne katin e 6 te banimit me ashensor funksional, ka pamje nga rruga kryesore, banesa posedon sallonin me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe (ballkon) terasen. Banesa ka nxemje qendrore me termokos. Cmimi 300 euro fiks + depoziti. E pershtatshme per familjar me afat te gjate.

Kodi: 30321
Per me shume info:
049 445 711
049 157 113
044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim