Ofrohet Banesa Me Qira 80m2 Te Qafa ! DELTA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 12:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre me qira ne Qender 500 euro !DELTA 500 EUR
Ofrohet per shitje lokali 21 m2 ne Qender !DELTA 55 000 EUR
Shitet banesa 75m2 ne Arberi!DELTA 800 EUR
Ofrohet truall per ndertim te larte ne Mati 1 !DEL 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
- Lëshohet Banesa Me Qira 80M2 Te Qafa
- Banesa Gjindet Te Market Albana
- Banesa posedon keto karakteristika :
- Sallon Me Kuzhin
- Dy Dhoma Gjumit
- Banjo Ballkon
- Banesa Gjindet Ne Katin E 3 Pa Ashensor
- Cmimi 300 Euro + Depozit
- KODI:42594
- Kontakti : 048556777 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+383484556777
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre moderne 120m2 me qira ne Lakrishte"Icon Tower!DELTA 500 EUR
Ofrohet me qira Lokali 120m2 ne Lakrishte ! DELTA 700 EUR
Zyre 650m2 deri 2000m2 me qira ne Arberi!DELTA 0 EUR
Shitet banesa 2+1 ne Lakrishte !DELTA 70 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione