Ofrohet Banesa për zyre me qira në lagjen Ulpiana

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 01:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë 0 EUR
Shitet Toka në Magjistralen Prishtinë-Komoran 0 EUR
Shitet Tokë me sipërfaqe prej 4 Ari në Bardhosh 4 900 EUR
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet Banesa për zyre me qira në lagjen Ulpiana përballë Postës afër Beni Dona me hapsirë prej 66m2 gjendet në katin e dytë, nuk ka ngrohje të qytetit.

Rënditja, Sallon, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon, Koridor.

Cmimi 350€ (Pagesa bëhet cdo 3 muaj)
Kodi 0015

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Banese me qira per banim apo afarizem / Emshir 450 EUR
Banesë me qira në lagjen Arbëria / Exclusive 700 EUR
Ofrohen 2 Hektarë për shitje në fshatin Suhadoll 0 EUR
Banesë ekskluzive me qira në Lagjen Lakrishte 500 EUR
Në fillim