Ofrohet banesa per zyre ne Rrugen B !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa per zyre me kuadratur 93m2 ne Rrugen B,(rr. Muharrem Fejza) Objekti II, te banesat e Royalit (afer Viva-Fresh)

Zyra ndodhet në perdhese ka renditje shumë të mirë si dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste(per ordinance, laborator, veprimtari sherbyese) Lartesia e baneses eshte 3.10m

Banesa - Zyra ka këtë renditje:

| 3 Hapsira Pune - 3 dhoma
| 1 Kuzhinë
| 1 Parahyrje
| 1 Banjo
| 1 Ballkon,

Cmimi 500 euro + depoziti i obliguar (i negociushem)

Kodi: 1357
Per me shume info : 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim