Ofrohet banesë me qira ne Lagjen Aktash !DELTA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 09:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shiten banesa me madhesi te ndryshme Puhiza 3 !DEL 0 EUR
Penthouse/Zyre 307m2 me qira ne Pejton!DELTA 0 EUR
Ofrohet Banesa Ne Shitje 69m² Ne Lagjjen "Tophane!DELTA 90 000 EUR
Ofrohen 2 banesa ne shitje ne Lagjen e Muhaxherëve 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet banesë me qira ne Lagjen Aktash

Banesa posedon 2 dhoma gjumi nje sallon me kuzhinë korridor banjo si dhe ballkon. E Mobiluar që të ndjehni komoditet si dhe të ndiheni sikur të jeni në shtëpinë tuaj! E mobiluar në mënyrë të avansuar, dhe gjendet në zemrën e Prishtinës. Cmimi 350 Euro (i negociushem).

Kodi: 35159
Për më shumë informata:
✆ 049 445 711
✆ 049 157 113
✆ 044 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me 2 dhoma gjumi me qira ne Bregun e Diellit!DELTA 250 EUR
Shitet banesa 70m2 ne perdhes ne Ulpiane!DELTA 100 000 EUR
Banes e pabanuar me qira ne Bregun e Diellit!DELTA 270 EUR
Ofrohet banesa me qira te Qafa !DELTA 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione