Ofrohet me qira banesa 95 m2 te Parku i Qytetit

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 16:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa komode me qira ne Lakrishte !DELTA 450 EUR
Ofrohet Lokali Me Qira 265M2 Ne Rrugen B!DELTA 2 100 EUR
Banes me qira te Muhaxhert 230 euro !DELTA 230 EUR
Ofrohet per shtije banesa 33m2 ne Mati 1 !DELTA 28 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me qira banesa 95 m2 te Parku i Qytetit. Banesa ka sallonin me kuzhine,, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo dhe korridor.
Banesa gjendet ne katin 5. Banesa eshte e mobiluar extra dhe eshte e gatshme per banim.

Kodi: 31366

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa 65m2 me qira ne Dardani ! DELTA 330 EUR
Shitet banesa 80m2 ne qender te qytetit!ELTA 0 EUR
Ofrohet banesa me qera ne Ulpiane te AAK !DELTA 300 EUR
Banese 80m2 me qira ne Lakrishte!DELTA 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione