Ofrohet me Qira Banesa luksoze te Pallati i Drejtesis! DELTA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira lokali 100m2 ne Zonen Industriale 1 300 EUR
Ofrohet Lokali Me Qira 90M2 Ne Qender!DELTA 600 EUR
Ofrohet Lokali  Me Qira  50 m2 Ne Rrugen B !DELTA 0 EUR
Ofrohet banesa me qira te Muhaxheret !DELTA 270 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
- Ofrohet me Qira Banesa luksoze Perball Pallatit te Drejtesise

- Banesa eshte komplet e mobiluar ( Dhoma e Gjumit mund te mobilohet brenda javes , nese eshte kerkesa )

- Banesa poashtu eshte e pershtatshme edhe per Zyre

- Banesa ka 67m2 dhe posedon keto karakteristika :

* Sallon me Kuzhine

* 1 Dhoma Gjumi

* Koridor

* Ballkon

* Banjo

– Çmimi : 350 Euro + 2 Qiraja Depozit Obligativ

- KODI : 43640

- Kontakti :

- 049 157 113

- 048 556 777

- 044 556 777

- 049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Objekt 1020m2 ne Qender afer Sheshit!DELTA 0 EUR
Ofrohet Banesa me qira 120m2 ne Dragodan ! DELTA 600 EUR
Garsonjere ne shitje 32.000 EURO ne Kalabri !DELTA 32 000 EUR
Banes 100m2 me qira ne qender!DELTA 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione