Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal 135m² te ambasada e Zvicrrës 1 000 EUR
Banesë me qira në rrugën B, te Dërvisholli 450 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane kati perdhese 58m2 85 000 EUR
Banesë me 𝐐𝐈𝐑𝐀 në Arbëri/Dragodan te FiveStar 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash në rr.Agim Ramadani përballë Bibliotekës Kombëtare

Banesë | QIRA | AKTASH | 70m² | 250euro

Banesa është në katin e 9(me lift), ka sipërfaqe prej 70m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Dhomë tjetër me kuzhinë
-Dhomë gjumi dhe
-Banjo

Çmimi qirasë është 250euro dhe një depozit

*Nxemje qëndrore me Termokos
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal në SHITJE në Bregun e Diellit në rr."Xheladin Hana" 140 000 EUR
Shitet banesa 126m² te Prishtina e re afër Spitalit Amerikan 730 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 1 ne lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Zyre 260m² me qira në Aktash afër Menzës së studentëve 1 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione