Ofrohet me QIRA banesa në Daradani mbi SachCaffe

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në shesh, përballë Ministrisë së Kulturës 190 000 EUR
Banesë 72m²  te 4 Llullat ndërtim i "Tregtisë" 75 000 EUR
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Shitet shtëpia 100m² (4 ari) te Perroi i Njelmet 85 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 5, ka sipërfaqe 80m² faktike me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 450euro me të gjitha shpenzimet e përfshira në cmim (përveç internet dhe tv)

Për informata më të hollësishme na kontakoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 103m² te Prishtina e re afer spitalit Amerikan 730 EUR
Shitet banesa në Bregun e Diellit, te "Ontexi" 1 400 EUR
Banese me qira mbrapa hotelit SIRIUS 200 EUR
Shitet penthouse 72+20m² terase ne rr."B" te Royal 99 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione