Ofrohet me QIRA banesa në Dardani te "BastTrade"

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira te parku i qytetit 350 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market 55 000 EUR
Zyre 40m2 me qira ne qender afer Sheshit 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa në Dardani te "BastTrade"

Banesë | QIRA | Dardani | 250euro

Banesa është në katin e 4, ka sipërfaqe prej 65m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-2 Ballkone

Çmimi i qirasë është 250euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE trualli 120ari ne magj.Pr-Lipja 4 200 EUR
Banesë me qira te ambasada e Zvicrres 250 EUR
Banese me qira te Kulla e Muhaxhereve ne L. e Muhaxhereve 500 EUR
Leshohet banesa me qira ne Kalabri 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione