Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B"

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 09:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira mbrapa hotelit "Sirius" 220 EUR
Ofrohet Zyra me QIRA në rr.Agim Ramadani 400 EUR
Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton 0 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në qendër, përballë Swiss-it 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 65m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 300euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontakoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira ne Aktash afer OSBE 400 EUR
Shtëpi me QIRA për zyre në Mati 1, në rr."Muharrem Fejza" 2 000 EUR
Shitet banesa 60.76m² te BTP Holding në rr."A" 750 EUR
Banesë me qira në Ulpianë përballë Konvikteve 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione