Ofrohet me QIRA banesa në rrugen C te Spar Market

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet shtëpia 100m² (4 ari) te Perroi i Njelmet 85 000 EUR
Shitet banesa 86m² te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Banesë me qira në qendër te hotel "Sirius" 320 EUR
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Ballkon dhe
-Garazhë

Çmimi i qirasë është 450euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Objekt afarist ne Pejton me sipërfaqe prej 800m² 8 000 EUR
Lokal me qira për zyre në rr.Agim Ramadani 1 500 EUR
Ofrohet me QIRA zyra te Qafa 400 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" mbi Heb's 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione