Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te ban.Oficerëve

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit, afër sh."Ismail Qemali 150 000 EUR
Penthouse me 𝗤𝗜𝗥𝗔 modern në 𝗔𝗿𝗯𝗲̈𝗿𝗶 1 300 EUR
Lokal me QIRA në Bregun e Diellit përballë banesa të bardha 800 EUR
Leshohet lokali 214m2 me qira ne rrugen B 3 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te banesat e oficerëve

Banesë | QIRA | Ulpianë | 70m² | 350euro

Banesa është në katin e 5, ka sipërfaqe rreth 70m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

*Nxemje qëndrore të qytetit “Termokos”

Çmimi qirasë është 350euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Banese me qira ne rrugen "B" te "LIN PROJEKT" 350 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në shesh përballë Rings-it 800 EUR
SHITET banesa ne Qender, 59m2 ,kati i 1. 160 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione