Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te Hotel "Baci"

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 68m²ne Emshirne kompleskin "Dardha" 76 500 EUR
Penthouse me 𝗤𝗜𝗥𝗔 modern në 𝗔𝗿𝗯𝗲̈𝗿𝗶 1 300 EUR
Lokal 100m² me qira në qendër, përballë Pishave 1 500 EUR
Banese me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në 𝐏𝐞𝐣𝐭𝐨𝐧 te amb.Norvegje 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 45m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Dhomë tjetër me kuzhinë
-Banjo dhe
-Depo

Çmimi i qirasë është 250euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontakoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës 250 EUR
Banese me qira ne Ulpiane, mbrapa Aleances 200 EUR
SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market 55 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa mbrapa Hotel "SIRIUS" 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione