Ofrohet me QIRA banesa për zyre në shesh

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 30m² në sheshin "Nena Terezë" 89 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 350 EUR
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit 1 000 EUR
SHITET banesa në Dardani afër laboratorit "Elita Plus" 80 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa për zyre në shesh

Banesa është në katin e II, ka sipërfaqe prej 70m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Banjo dhe
-2 Ballkone
*Banesa është tërësisht e renovuar

Çmimi i qirasë është 450euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë në SHITJE në Bregun e Diellit te "Ambulanta 180 000 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa/lokali në katin përdhesë 250 000 EUR
Banesë me QIRA në Aktash te "Extrem Pizza" 300 EUR
Shitet banesa 91m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione