Ofrohet PËR #QIRA Banesë moderne ne Dragodan

Jepet me qera nga: all.in.one Dje 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: dragodan
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ofrohet PËR #QIRA Banesë moderne në lagjen Arbëria në Prishtinë

85m² │2 Dhoma gjumi │Banjo | 2 Ballkona | Kati 4-të


Banesa gjindet në katin e katertë (4) të një objekti të ri të ndërtuar në lagjen Arbëria pranë zyreve të "MAXI dhe Meridian"

Me një sipërfaqe prej 85m², banesa ka shpërndarje shumë të mirë dhe funksionale: Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Koridor, Banjo, dy Ballkona njeri rreth 30 m² kurse tjetri më i vogel.

Kjo banesë veçohet me një organizim shumë të mirë, pamje nga rruga dhe e mobiluar me mobile shumë moderne e të kombinuara mirë gjë që do ju bejë të jetoni tejet rehatë mbrenda kësaj banese!

Çmimi: 550 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim