Ofrohet PËR #QIRA Penthouse Prishtine - Arberi

0 EUR

Jepet me qera nga: Prona PLUS 12 Maj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet PËR #QIRA Penthouse
Prishtine - Arberi
-Banesa 225m2
-Terasa 115 m2
-Ashensor personal i apartamentit
-garazha nentoksore-2

-dhome te pritjes
-dhome te dites
-Kuzhine
-Trapezari
-Dhoma e punes
-Dhoma e fjetjes 4

Banjo,Wc
Master dhoma me garderob dhe banjo personale
Terasa
Shpenzimet: Rryme, uje, nxemje, mirembajtje, internet jane te perfshira ne qmim
Çmimi 2000 €/Muaj
Për më shumë informata:
✆ 045 534 717 [+Viber]
Prona PLUS
045534717
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione