Ofrohet Zyra me QIRA në rr.Agim Ramadani

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Objekti afarist me QIRA në  Fushë Kosovë afër kolegjit AAB 0 EUR
SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market 55 000 EUR
Banesë me QIRA në Mati 1 250 EUR
Banese ne Shitje ne Fushe Kosove te Besi regllazh 90 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet zyra me Qira ne rr.Agim Ramadani
Zyra ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-4 Njësi pune njëra me kuzhinë
-Banjo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 400euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Banesë moderne me qira në lagjen "Kalabria" 400 EUR
Shitet trualli 3.5 ari në lagjen "Qëndresa" 16 500 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te OSCE 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione